Керівництво по обробці панелей - Atrium Bud

Керівництво по обробці панелей

Розпилювання пилою
Розпилювання пилою
Розрізання
Розрізання
Пробивання отворів
Пробивання отворів
Свердлення
Свердлення
Згинання
Згинання
Вальцювання
Вальцювання
Заклепування
Заклепування
Склеювання
Склеювання
Зварювання
Зварювання

1. Розрізання композитної панелі

Композитна панель Albond® легко ріжеться пилою з твердосплавним лезом. Можна також застосовувати гільйотинні ножиці з кутом приблизно 1 – 1,5° (Малюнок 1).

Малюнок 1. Розрізання пилою та гільйотинними ножицями

2. Формування швів

Спочатку треба обрати наконечник у залежності від типу згину та формування шва.

Малюнок 2. Кути та схеми згину швів

В точці шва накладається поліетиленовий наповнювач товщиною приблизно 0,3 мм. Шар поліетилену 0,5 мм та більше перешкоджає зручному згину шва. В той же час, шар поліетилену завтовшки 0,1 мм чи менше викликає крихкість алюмінію, але будь-який шар поліетилену вздовж лінії шва не призводить до розламування алюмінію від першого натискання (Малюнок 2).

3. Процес згинання

Композитні панелі Albond® можна згинати та формувати на пресі з одним валком. Ширина форми, радіус згину, сила удару та відстань удару визначаються в залежності від кута згину. Передня сторона повинна бути гладкою, мати визначений радіус згину.

Два краї форми для згину повинні бути не з гострими, а з округленими кутами.

Для попередження розламування можна підкласти м’який ізоляційний матеріал. Ідеальна ширина форми розраховується за наведеною далі формулою. Радіус згину: 40-55 мм для пресу, та 200-300 мм для вальцювальної машини з трьома роликами.

4. Вирізування краю та згинання

Спочатку вирізується канавка У-подібної форми, шириною 25 мм, з внутрішньої сторони країв панелі. Виймаються кути панелі, вони загинаються на пофарбовану сторону, та формується касета глибиною 25 мм. Після цього кути панелі слід заклепати/закрити клеєні з’єднання алюмінієвими кріпленнями (Малюнок 4).

Малюнок 4. Виймання кутів

5. Складання

Після формування швів композитну панель Albond® можна складати та надавати їй форму на гладкому та рівному верстаті. Рекомендована температура – від 20°С до 35°C. Процес складання слід проводити при температурі 10°C чи нижче, оскільки можливе розтріскування фарбового покриття (Малюнок 5).

Малюнок 5. Схема складання

алюмінієві композитні панелі  алюмінієві композитні панелі
×
Зворотний дзвінок

×
Замовити зразок